Specjalnie dla przyszłych klientów Mińskiej 63, nawiązaliśmy współprace z firmą KODO która oferuje usługi wykończenia wnętrz.

ZYSKAJ:

  • Indywidualną opiekę projektanta
  • Bogatą bibliotekę materiałów wykończeniowych – podłóg, kafli, tkanin
  • Oszczędność 15% podatku VAT
  • Ciekawe pakiety aranżacji dla inwestorów
  • Czas i budżet pod kontrolą
  • Ubezpieczone realizacje i serwis gwarancyjny
  • Gotowe do wprowadzenia mieszkanie
Specjalnie dla przyszłych klientów Mińskiej 63, nawiązaliśmy współprace z firmą KODO która oferuje usługi wykończenia wnętrz.

Skontaktuj się z KODO:

+48 530 20 50 70

warszawa@kodo.pl

zobacz więcej na www.kodo.pl

insta:@kodo_interiors

fb: fb.com/wnetrzakodo

POBIERZ KATALOG >>>

Skontaktuj się z KODO:


Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych Tutaj

Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawienie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez operatora Syrena Management Sp. z o.o. dotyczących ofert Syrena Management Sp. z o.o. oraz spółek zależnych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Syrena Management Sp. z o.o. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Syrena Management Sp. z o.o. oraz spółek zależnych. *Spółki zależne oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Syrena Management Sp. z o.o. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej https://syrenainvest.pl/rodo-syrenainvest_v2.pdf
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Syrena Management Sp. z o.o., dotyczących ofert Syrena Management Sp. z o. o. oraz spółek zależnych. *Spółki zależne oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Syrena Management Sp. z o.o. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej https://syrenainvest.pl/rodo-syrenainvest_v2.pdf

Call Now Button