O Deweloperze

Syrena Invest to firma, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Powstała w 2007 roku dzięki inicjatywie hiszpańskiego właściciela. Naczelnym celem Syrena Invest jest budowanie mieszkań o wysokim standardzie. Oprócz wyboru najwyższej jakości materiałów i wyspecjalizowanej kadry do realizacji projektów, największy nacisk kładziony jest na dobranie wyjątkowej lokalizacji. Jako deweloper dobrze zorientowany w walorach rynku warszawskiego, każdą decyzję o wyborze nowej lokalizacji, podejmuje z dbałością o najmniejszy szczegół.

Syrena Invest dotychczas wybudowała w stolicy dwie inwestycje: Apartamenty Syrena w Miasteczku Wilanów oraz Apartamenty na Woli mieszczące się przy ul. Jaktorowskiej.

Strona dewelopera: syrenainvest.pl

O Deweloperze

Apartamenty na Woli

Apartamenty na Woli to elegancki, nowoczesny budynek położony na granicy Śródmieścia i Woli. Nowe mieszkania zlokalizowane w tej inwestycji cechuje wysoki standard wykończenia oraz oryginalna architektura. Półkolisty budynek, o ciekawej i imponującej bryle, skrywa w swym wnętrzu pomnik przyrody, wokół którego został wybudowany. Mieszkania naszego projektu cechuje wyszukany i bardzo elegancki styl. Dodatkowo Apartamenty na Woli posiadają najwyższy standard wykończenia.

Apartamenty na Woli

Apartamenty Syrena

Apartamenty Syrena to kameralne, nowoczesne osiedle na warszawskim Wilanowie. Otoczenie parków i terenów zielonych daje odpowiednie warunki do odpoczynku i relaksu w zaciszu własnego apartamentu. Bliskość punktów handlowych i usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej daje komfort i oszczędza czas mieszkańców. Mieszkania na Wilanowie cechuje niepowtarzalna elegancja i niewymuszony styl. Apartamenty Syrena dodatkowo posiadają najwyższy standard wykończenia. Inwestycja zakłada także funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni oraz świetnie rozplanowane elementy małej architektury.

Apartamenty Syrena

Mińska 63

Inwestycja Mińska 63 powstaje w rozwijającej się części praskiego Kamionka w okolicy ulic Gocławskiej i Żupniczej. Kamionek to dzielnica częściowo poprzemysłowa, z zachowaną przedwojenną zabudową, zawsze pachnąca czekoladą. To dzielnica, która staje się miejscem, gdzie każdy może żyć komfortowo. Oddanie do użytkowania – III kwartał 2021 r.

Mińska 63


Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych Tutaj


Call Now Button